0

Ostatní nemovitosti garáže, Cheb

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Cheb. Celkem 5 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Cheb odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Prodej garáže, OV, 20 m2, Františkovy Lázně - Horní Lomany, ul. Budovatelská

Zařazení: prodej garáže Cheb, Františkovy Lázně

Stav nemovitosti: dobrý

K prodeji garáž ve Františkových Lázních - část Horní Lomany, ul. Budovatelská. Garáž je řadová, suchá a celková plocha činí 20 m2. V současné době je zde nájemník, tudíž je možné převzít s nájemníkem a mít to jako investici - samozřejmě není podmínkou....

540 000,- Kč

Garáž v Chebu Na Hilarii

Zařazení: prodej garáže Cheb

Stav nemovitosti: dobrý

Prodám řadovou garáž v Chebu Na Hilarii,plechová vrata,velmi bezpečná přímo u cesty na sídliště Zlatý Vrch, 33,-m2, natřená podlaha, luxfery.

399 000,- Kč

Pronájem garáže, 28 m², Mariánské Lázně, ul. Palackého

Zařazení: pronájem garáže Cheb, Mariánské Lázně

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem velké garáže (28 m2) v uzavřené zahradě domu v Mariánských Lázních - Úšovicích. Garáž je suchá, bez zavedené elektřiny, vhodná jak pro uskladnění věcí, tak pro parkování auta či motocyklu. Ke garáži je možné si pronajmout zahradu o výměře 270...

2 500,- Kč

Pronájem garáže, 20 m2 v Františkových Lázních, U Výtopny

Zařazení: pronájem garáže Cheb, Františkovy Lázně

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme na pronájem garáž o celkové ploše 20 m2 2019. Garáž má 2 křídlá vrata a elektrika není zavedena. Majitel požaduje nájemné, vratnou kauci ve výši tří nájmů + provize RK. K dispozici ihned.

1 500,- Kč

Pronájem garáže, 19 m², Luby

Zařazení: pronájem garáže Cheb, Luby

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu garáž v klidné lokalitě města. Garáž je bez elektriky. Majitel požaduje nájemné + vratnou kauci. Provize RK nutná. Více informací u makléře.

1 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Cheb z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Cheb se rozkládá v západní části Karlovarského kraje a zároveň je to i nejzápadnější okres v ČR. Na západě sousedí se Spolkovou republikou Německo a na jih s Plzeňským krajem. Rozloha okresu Cheb je 1046 km2. Počet obyvatel je 96 tisíc a hustota obyvatelstva je 92 obyvatel na km2. Nejvýše položeným místem okresu je vrchol Lesný s nadmořskou výškou 983 metrů, který patří do Slavkovského lesu. Okresem protéká řeka Ohře s přítokem Odrava. Dále zde můžeme najít vodní nádrže Jesenice a Skalka. Počet obcí v okresu Cheb je 40, z toho 10 má statut města. Sídlem je město Cheb.