0

Ostatní nemovitosti garáže, Chomutov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Chomutov. Celkem 6 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Chomutov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (6)

Prodej garáže, 23 m², OV, Černovice

Zařazení: prodej garáže Chomutov, Černovice

Stav nemovitosti: dobrý

Řadová garáž v centru obce bude bezpochyby tím správným místem pro Vašeho plechového mazlíčka a vyřeší nejeden problém s parkováním. Lze ji samozřejmě využít i jako menší sklad nebo jako dílnu pro nenáročné. Disponuje dvoukřídlými plechovými vraty a...

420 500,- Kč

Prodej garáže

Zařazení: prodej garáže Chomutov, Kadaň

Stav nemovitosti: dobrý

Prodám družstevní zděnou řadovou garáž č. 74 v lokalitě Kadaň - Bystřická II. Vybavena elektrikou. Dlouhodobě nepoužívaná.

315 000,- Kč

Prodej garáže v Jirkově, ul. Za Pilou

Zařazení: prodej garáže Chomutov, Jirkov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví na okraji obce. Část pozemku před garáží také v osobním vlastnictví. Garáž má dvoukřídlá plechová vrata, betonovou podlahou a je zde zavedena elektřina 220 V. Více informací u makléře.

550 000,- Kč

Pronájem plechové garáže v oploceném a hlídaném areálu v ulici Raisova v Chomutově

Zařazení: pronájem garáže Chomutov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem plechové garáže v oploceném a hlídaném areálu v ulici Raisova v Chomutově Nabízíme Vám pronájem plechové garáže v oploceném a hlídaném areálu v ulici Raisova v Chomutově. Garáž o rozměrech 6 x 4m je opatřena osvětlením, elektrickou přípojkou...

2 100,- Kč

Garáž v Kadani, ul. Bystřická

Zařazení: prodej garáže Chomutov, Kadaň

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Prodej garáže v Kadani. Nabízíme prodej garáže v osobním vlastnictví na okraji Kadaně, ul. Bystřická. Řadová garáž je v původním stavu s drobnými úpravami a připojením na elektřinu. Příjezdová cesta je zpevněná. Tato garáž je vhodná pro obyvatele nedalekého...

270 000,- Kč

Prodej garáže, 21 m², OV, Chomutov, ul. Vinohradská

Zařazení: prodej garáže Chomutov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám k prodeji garáž v osobním vlastnictví, která se nachází v ulici Vinohradská v Chomutově. Jedná se o řadovou garáž v centru města. Elektřina je zavedená, ale není připojená. Velkou výhodou je montážní jáma na opravu aut, apod. Pro více informací...

509 290,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Chomutov z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Chomutov leží v západní části Ústeckého kraje. Na jihozápadě sousedí s Královehradeckým krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Na jihu území jsou Doupovské hory a na západě Krušné hory. Nejvýše položeným místem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 metrů. Územím protéká řeka Chomutovka a Ohře, na které se nachází vodní nádrž Nechranice. Rozloha okresu je 935 km2. Počet obyvatel je 125 tisíc a hustota obyvatelstva činí 133 osob na km2. Okres je rozdělen na 36 obcí (7 měst). Sídlem je město Chomutov.