0

Ostatní nemovitosti garáže, Frýdek-Místek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Frýdek-Místek. Celkem 4 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Frýdek-Místek odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem garáže, Písek - Švantlova

Zařazení: pronájem garáže Frýdek-Místek, Písek

Stav nemovitosti: novostavba

S ohledem na zdraví našich klientů i nás samotných, nerealizuje naše RK fyzické prohlídky nemovitosti, a to do odvolání vzniklé situace. Z tohoto důvodu přijímáme poptávky pouze e-mailem nebo formulářem pod inzerátem. Poté vás budeme kontaktovat a domluvíme...

1 550,- Kč

Pronájem garáže, 16 m², Písek - Kollárova

Zařazení: pronájem garáže Frýdek-Místek, Písek

Stav nemovitosti: novostavba

V zastoupení majitele nabízíme pronájem novostavby garáže, kolaudována v roce 2021. Garáž je ve vnitrobloku domu z ulice Kollárova. Garáž je bez elektřiny. Vjezd do garáže je z ulice Kollárova. Garáž bude volná od 1.5.2021.

Sleva 5%
2 000,- Kč
1 900,- Kč

Pronájem garáže, 17 m², Písek - Hradišťská

Zařazení: pronájem garáže Frýdek-Místek, Písek

Stav nemovitosti: dobrý

V zastoupení majitele nabízíme pronájem garáže v ulici Hradišťská, vedle Středověké Krčmy. Garáž je v původním stavu bez elektřin. Volné ihned.

Sleva 10%
2 000,- Kč
1 800,- Kč

Pronájem garáže

Zařazení: pronájem garáže Frýdek-Místek, Písek

Stav nemovitosti: dobrý

V zastoupení majitele nabízíme pronájem garáže v Harantové ulici v Písku. Garáž je o rozloze 18 m². Vjezd do garáže je široký 2,08 m. Volné ihned.

1 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Frýdek-Místek z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Frýdek-Místek se nachází v jihovýchodní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem. Na jihovýchodě má společnou hranici se Slovenskem a na severovýchodě sdílí hranici s Polskem. Jeho rozloha je 1208 km2 a je tak druhým největším okresem v kraji. Téměr na celém území leží Moravskoslezské Beskydy. Nejvyšší horou v okrese je Lysá hora s nadmořskou výškou 1323 metrů. Na území se nachází vodní nádrže Žermanice a Šance. Okresem protékají řeky Olše a Ostavice. Frýdecko-Místecko má asi 209 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 173 obyvatel. Okres se skládá ze 77 obcí (7 měst). Sídlem okresu je město Frýdek-Místek.