0

Pozemky pro komerční výstavbu, Chomutov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky pro komerční výstavbu, Chomutov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Chomutov odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, Chbany, 40202 m²

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Chomutov, Chbany

Plocha pozemku: 40202m2

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej stavebních pozemků o celkové výměře 40202m², které jsou v územním plánu obce Chbany vedeny jako Plochy výroby a skladování - VZ. Na pozemcích se původně nacházely objekty zemědělské výroby, haly výrobní a skladovací,...

6 600 000,- Kč

Prodej pozemku 2909 m2 Klášterec nad Ohří video

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Chomutov, Klášterec nad Ohří

Plocha pozemku: 2909m2

Prodej pozemku 2 909 m2 Klášterec nad Ohří video. Pro shlédnutí videoprohlídky zadejte na youtube: Pozemek Klášterec nad Ohří. Jedinečná nabídka velmi výjimečného pozemku v Klášterci nad Ohří o velikosti 2909 m2. Pozemek je na krásném klidném místě,...

Sleva 20%
1 999 000,- Kč
1 599 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Chomutov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Chomutov leží v západní části Ústeckého kraje. Na jihozápadě sousedí s Královehradeckým krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Na jihu území jsou Doupovské hory a na západě Krušné hory. Nejvýše položeným místem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 metrů. Územím protéká řeka Chomutovka a Ohře, na které se nachází vodní nádrž Nechranice. Rozloha okresu je 935 km2. Počet obyvatel je 125 tisíc a hustota obyvatelstva činí 133 osob na km2. Okres je rozdělen na 36 obcí (7 měst). Sídlem je město Chomutov.