0

Pozemky pro komerční výstavbu, Přerov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky pro komerční výstavbu, Přerov. Celkem 1 nabídek v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Přerov odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Prodej provozní plochy, 2624 m², Lipník nad Bečvou

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Přerov, Lipník nad Bečvou

Plocha pozemku: 2624m2

Prodej pozemku o celkové výměře 2624 m2 v žádané lokalitě města Lipník nad Bečvou. Na pozemku je stavba pro výrobu a skladování, parcela se nachází v ploše průmyslová výroba a sklady, přípustné jsou stavby a zařízení pro výrobu, skladování a prodej,...

2 610,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Přerov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Přerov se rozkládá na jihovýchodě Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem a na severovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem. Okres má protáhlý tvar a jeho rozloha činí 845 km2. Povrch je převážně rovinný, na severu do území zasahují Odérské vrchy. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bečvou, Blaty a Válovou. Počet obyvatel je 134 tisíc a na 1 km2 připadá 158 osob. Okres se skládá ze 104 obcí ( 6 měst, 3 městyse). Sídlem okesu je město Přerov. K zajímavým lokacím Přerovska patří zřícenina hradu Helfštýn, Zámek Tovačov a kostel Nanebevzetí Panny Marie.