0

Pozemky zemědělská půda, Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky zemědělská půda, Jeseník. Celkem 1 nabídek v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Prodej pozemků Velké Kunětice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Jeseník, Velké Kunětice

Plocha pozemku: 390m2

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 390 m2 u obce Velké Kunětice. Pozemek se nachází východně od intravilánu Kunětic na okraji Františkova. V katastru nemovitostí je veden jako orná půda. Pozemek je obhospodařován, celá výměra je vedena ve veřejném registru...

19 110,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Jeseník z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.