0

Pozemky zemědělská půda, Mladá Boleslav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky zemědělská půda, Mladá Boleslav. Celkem 2 nabídek v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Prodej pole, 1302 m², Dolní Slivno

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Mladá Boleslav, Dolní Slivno

Plocha pozemku: 1302m2

Prodej pozemku o výměře 1302 m2 v katastru obce Dolní Slivno. Jedná se o ornou půdu. Na prodej je i sousední pozemek.

110 670,- Kč

Pronájem, zemědělská půda, Hrdlořezy, 5078 m²

Zařazení: pronájem pozemků zemědělská půda Mladá Boleslav, Hrdlořezy

Plocha pozemku: 5078m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zemědělského pozemu (dle LV orná půda) o výměřě 5078 m², t.č. pronajmuto pro odstavení stavební techniky pro VaK. Pozemek je lehce přístupný ze silnice. Ev. číslo: 639786.

15 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.