0

Pozemky zemědělská půda, Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky zemědělská půda, Třebíč. Celkem 2 nabídek v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, zemědělská půda, Rapotice, 1328 m²

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Třebíč, Rapotice

Plocha pozemku: 1328m2

Nabízíme Vám k prodeji pěkný rovinatý pozemek o celkové výměře 1.328 m2 v obci Rapotice. Pozemek je obdélníkového tvaru přibližné šíře 9 m a délky 149 m. Pozemek je vhodný využít jako zahradu a nebo na výsadbu ovocného sadu. obec Rapotice leží na hlavní...

517 920,- Kč

Prodej pole, 168 m², Račice u Hrotovic

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Třebíč, Račice

Plocha pozemku: 168m2

Prodej pozemku o výměře 168 m2 v katastru obce Račice u Hrotovic. Jedná se o ornou půdu, pozemek leží na okraji obce, je dostupný z polní cesty.

42 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky zemědělská půda a lokalitě Třebíč z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.