0

Prodej bytů 1+1, Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Kladno. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 1+1, 29 m², Kladno, ul. Kyjevská

Zařazení: prodej bytů Kladno

Stav bytu: dobrý

Velmi dobrá investiční příležitost cihlového bytu v Kladně, s možností již prověřeného nájemníka (není podmínka koupě). Byt 1+1 v původním stavu lze zrekonstruovat dle Vašich představ a utvořit tak pěkné bydlení. Veškerá občanská vybavenost v pěší dostupnosti,...

2 621 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Kladno z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.