0

Prodej bytů Domažlice, Horšovsko Týnsko

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 3+1, 51 m², Horšovský Týn, ul. II. pětiletky

Zařazení: prodej bytů Domažlice, Horšovský Týn

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 51 m2 v Horšovském Týně, ul. II. pětiletky. Byt se nachází v klidné části města, velkou výhodou je parkoviště přímo u nemovitosti. V roce 2014 prošel byt téměř kompletní rekonstrukcí. Vytápění je...

2 495 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Domažlice z celkového počtu 1.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města