0

Prodej bytů Jičín, Hořicko

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+kk, 63 m2, Hořice

Zařazení: prodej bytů Jičín, Hořice

Stav bytu: po rekonstrukci

Dobrý den, rád bych vám nabídl ke koupi kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk s terasou a vlastní zahradou, nacházející se v prvním patře kompletně opraveného činžovního domu na adrese Karlova 498, Hořice. Dispozice: jednotku tvoří místnosti:...

3 500 000,- Kč

Prodej bytu 3+kk, 100 m2, Hořice

Zařazení: prodej bytů Jičín, Hořice

Stav bytu: po rekonstrukci

Dobrý den, rád bych vám nabídl ke koupi kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s parkovacím místem a zahradou, nacházející se v prvním patře kompletně opraveného činžovního domu na adrese Karlova 498, Hořice. Dispozice: jednotku tvoří 2...

4 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Jičín z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města