0

Prodej bytů Zlín, Otrokovicko

Aktuální nabídky (2)

Prodej, Byty 1+kk, 29 m2 - Otrokovice - Kvítkovice

Zařazení: prodej bytů Zlín, Kvítkovice

Stav bytu: dobrý

Máme pro Vás byt 1+kk v Otrokovicích - Kvítkovicích. Byt má dispozici 1+kk (1+1), kdy kuchyň se nachází na chodbě a tudíž Vám zbývá dostatek prostoru v hlavním pokoji. Z tohoto pokoje je pak výstup na lodžii, kterou můžete případně zasklít. Ve stejném...

Sleva 2%
1 990 000,- Kč
1 945 000,- Kč

Prodej bytu 1+1, 31 m², Otrokovice, ul. Olbrachtova

Zařazení: prodej bytů Zlín, Otrokovice

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme byt 1+1 o výměře 31 m² v centru Otrokovic ve velmi dobrém stavu. V jeho těsné blízkosti se nachází MHD, supermarket lékaři, pošta a další občanská vybavenost. K bytu náleží také společná kolárna a sklepní kóje. Aktuálně se zde nachází...

2 385 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Zlín z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města