0

Prodej rekreačních objektů Blansko

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej rekreačních objektů Blansko. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Blansko odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 65 m², Svitávka, ul. U Koupaliště

Zařazení: prodej chaty Blansko, Svitávka

Stav chaty: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící celoročně obyvatelnou chatu s vlastním pozemkem a garáží. Chata prošla zdařilou rekonstrukcí. Najdete zde obývací místnost s kuchyní, sprchový kout a WC. Na nemovitost je zavedena elektřina,...

2 365 000,- Kč

Prodej chaty, 78 m², Svitávka, ul. U Koupaliště

Zařazení: prodej chaty Blansko, Svitávka

Stav chaty: po rekonstrukci

Prodej celoročně obyvatelné chaty ve Svitávce. Chata je umístěna v jižním svahu na pozemku o ploše 655m2. Chata je po rekonstrukci, zastavěná plocha je 58 m2, obytná plocha chaty činí 78m2. V rámci rekonstrukce bylo provedeno zateplení, oprava a rekonstrukce...

3 990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Blansko z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Pardubickým krajem a na západě s krajem Vysočinou. Povrch okresu je členitý. Charakterizují ho především vrchoviny. Jihovýchodní část patří k Drahanské vrchovině. Územím protéka směrem od severu k jihu řeka Svitava. Rozloha okresu je 862 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 107 tisíc a hustota osídlení byla 124 osob na km2. Okres se člení na 116 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Blansko. K významným historickým památkám patří zámeky v Blansku, Boskovicích, Kunštátě a Lysicích.