0

Pronájem bytů Brno-venkov, Ivančicko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, byt 1+1, Ivančice

Zařazení: pronájem bytů Brno-venkov, Ivančice

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu pěkný byt o dispozici 1+1 s prostornou lodžií v obci Ivančice, na ulici Mjr. Nováka. Byt má výměru cca 36 m2 + lodžie 5,2 m2 + sklep 1 m2 a nachází se v 5. nadzemním podlaží osmi-podlažního bytového domu s výtahem...

9 000,- Kč

Pronájem prostor po rekonstrukci ve městě Oslavany, ul. Růžová

Zařazení: pronájem bytů Brno-venkov, Oslavany

Stav bytu: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme prostory nacházející se v přízemí budovy ve městě Oslavany, ul. Růžová. Prostory jsou po rekonstrukci o celkové výměře 60m2 ( 9 x 6,5 ), byl využíván jako sídlo firmy. Rekonstrukce spočívá především ve vybudování nového...

12 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města