0

Pronájem bytů Brno-venkov, Kuřimsko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, byt 2+1, Kuřim

Zařazení: pronájem bytů Brno-venkov, Kuřim

Stav bytu: dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný a slunný byt 2+1 v klidné části části města Kuřimi, nedaleko centra. Byt je po velké, zdařilé rekonstrukci ve starším cihlovém domě. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem zn.Thermona, který slouží i k ohřevu vody. Za...

15 500,- Kč

Pronájem bytu 3+KK (95m2) s terasou, Kuřim, Tyršova

Zařazení: pronájem bytů Brno-venkov, Kuřim

Stav bytu: dobrý

Jako úplně prvnímu nájemci Vám nabízíme pronájem kompletně zrekonstruovaného, prostorného bytu s velkou terasou v centru Kuřimi na ulici Tyršova. Přízemní byt je fakticky novostavba s velmi prakticky řešenou dispozicí. Vstupní hala Velký obývací pokoj...

Sleva 7%
22 500,- Kč
21 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města