0

Pronájem bytů Chomutov, Kadaňsko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 3+1, 74 m², Kadaň, ul. Chomutovská

Zařazení: pronájem bytů Chomutov, Kadaň

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci. Byt se nachází v klidné části Kadaně v ulici Chomutovská. Byt se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, koupelna a samostatná toaleta. V okolí naleznete veškerou občanskou...

15 000,- Kč

Pronájem bytu 1+1, Klášterec n/O ul.nám. Dr. Eduarda Beneše

Zařazení: pronájem bytů Chomutov, Klášterec nad Ohří

Stav bytu: dobrý

Rádi bychom Vám představili pronájem prostorného bytu 1+1 v centru Klášterce nad Ohří. Dům se nachází na náměstí města, samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost. Samotná bytová jednotka se skládá z prostorného pokoje, zánovní kuchyně a koupelny se...

7 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Chomutov z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města