0

Pronájem bytů Mladá Boleslav, Mladoboleslavsko

Aktuální nabídky (17)

Pronájem bytu 4+kk, 95 m², Dolní Bousov, ul.nám.T.G.Masaryka

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav, Dolní Bousov

Stav bytu: dobrý

Hledáte k pronájmu pěkný prostorný byt v klidné lokalitě? Pak prosím věnujte pozornost této nabídce - střešní byt 4+kk se sklepní kojí v Dolním Bousově. Dispozičně se byt skládá: vstupní chodba, samostatná toaleta, koupelna s vanou a dvěma umyvadly,...

Sleva 6%
18 000,- Kč
17 000,- Kč

Pronájem bytu 4+kk, 115 m2, terasa 20 m2, Bakov nad Jizerou - Chudoplesy

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav, Bakov nad Jizerou

Stav bytu: novostavba

Pronájem nadstandardního bytu 4+kk s terasou v novostavbě v obci Chudoplesy, 10 min od Mladé Boleslavi. Byt se nachází v 2. podlaží rodinného domu. Celková plocha bytu je 115 m2, terasa 20 m2, sklep 8 m2, terasa u vstupu 5 m2. Vytápění bytu a ohřev...

Sleva 20%
25 000,- Kč
20 000,- Kč

Domy Svinaře

Zařazení: prodej developerské projekty Beroun, Svinaře

Nové rodinné domy Svinaře     POZOR FINANCOVÁNÍ S ÚROKEM 5,7% ČASOVĚ OMEZENÉ VOLEJTE! Okolo 30 km z Prahy, necelou půlhodinu jízdy, podle toho jakou zvolíte trasu, nebo máte k dispozici vlak a autobus. Svinaře jsou obsluhovány v rámci PID. V okolí...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 17.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané: