0

Pronájem bytů Opava, Vítkovsko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 1+kk, 41 m², Vítkov, ul. Opavská

Zařazení: pronájem bytů Opava, Vítkov

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu útulný byt 1+kk ve Vítkově na ul. Opavská. Dům je po revitalizaci - fasáda, plast. okna, vchody, střecha , voda a odpad v plastu. Byt je po rekonstrukci - zděné jádro, elektřina v mědi, plovoucí podlaha, keramická dlažba a vestavěné...

9 300,- Kč

Pronájem, byt 1+1, Vítkov, 36 m²

Zařazení: pronájem bytů Opava, Vítkov

Stav bytu: dobrý

Velice ráda Vám zprostředkuji pronájem družstevního bytu o dispozici 1+1 a podlahové ploše 35,58 m². Tento byt se nachází ve 3. NP čtyřpodlažního bytového domu ve městě Vítkov. Bytová jednotka disponuje jednou obytnou místností s balkonem, samostatnou...

5 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Opava z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města