0

Pronájem bytů Příbram, Dobříšsko

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, byt 1+kk, Dobříš, 23 m²

Zařazení: pronájem bytů Příbram, Dobříš

Stav bytu: po rekonstrukci

Nabízíme Vám pronájem pěkného bytu, nyní po kompletní rekonstrukci, v klidné a žádané lokalitě, v ulici Boženy Němcové – Dobříš. Byt se nachází v 8. patře jedenáctipatrového, skeletového dmu (železo betonová stavba) s os. výtahem (již po rekonstrukci)....

8 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Příbram z celkového počtu 1.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města