0

Pronájem domů Sokolov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Sokolov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Sokolov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

RD- Rotava, ul. Kraslická

Zařazení: pronájem Sokolov, Rotava

rh_advert.rh_cb_building_conditionid_house_50: před rekonstrukcí

Pronájem-prodej rodinného domu o dvou bytových jednotkách 2+1 o zastavěné ploše 112 m2 s velkou půdou a podsklepením. Na nemovitosti začala rekonstrukce-nová střecha a plastová okna (jen z části) i částečně nové podlahy v 2 NP. Dům je možné rozdělit...

10 000,- Kč

Pronájem rodinného domu, 993 M2, Sokolov, ul. J.K.Tyla

Zařazení: pronájem domů Sokolov

Stav domu: dobrý

Nabízíme k pronájmu krásný dům, který můžete využít jako prostorný rodinný dům, nájemní dům s třemi bytovými jednotkami nebo ordinace, či provozovnu s kancelářemi. Dům je po kompletní rekonstrukci elektřiny, vody a topení. V celém domě jsou plastová...

Sleva 17%
60 000,- Kč
50 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Sokolov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Sokolov se nachází v Karlovarském kraji. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha činí 754 km2. Povrch je velmi členitý. Severní část území tvoří Krušné hory a na jihu zasahuje na území Slavkovský les. Nejvýše položeným místem okresu je Špičák s nadmořskou výškou 991 metrů. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Svatava. Z 38 obcí v okrese Sokolov má 12 statut města. Sídlem je Město Sokolov. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 95 tisíc a hustota zalidnění činila 126 osob na km2.