0

Pronájem domů Žďár nad Sázavou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Žďár nad Sázavou. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Žďár nad Sázavou odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem rodinného domu 300 m², pozemky 207 m²

Zařazení: pronájem domů Žďár nad Sázavou, Bohdalov

Stav domu: velmi dobrý

Nabízím dům k dlouhodobému pronájmu v obci Bohdalov u Žďáru nad Sázavou. Výborně dostupné směrem Žďár n.S., Jihlava a na D1 po novém obchvatu a zrekonstruované rychlostní silnici. Samostatně stojící dvoupodlažní dům je uživatelsky rozdělen na dvě části,...

25 000,- Kč
Nová

Pronájem rodinného domu 5+1 200m2, Žďár nad Sázavou 2

Zařazení: pronájem domů Žďár nad Sázavou

Stav domu: velmi dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem rodinného domu o celkové ploše 200m2 ve Žďáře nad Sázavou. K rodinnému domu je možné využívat i zahradu 153m2 a posezení na zahradě. Dispozice: 1.NP: vstupní chodba, garáž, samostatné WC, koupelna (sedací vana), pracovní...

23 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Žďár nad Sázavou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Žďár nad Sázavou se nachází ve východní části kraje Vysočina. Na východě sousedí s Jihomoravským krajem a na severu s Pardubickým krajem. Jeho rozloha je 1579 km2. Počet obyvatel je 119 tisíc a hustota populace činí 75 osob na km2. Okres má 174 obcí (6 měst). Jeho území leží převážně v Českomoravské vrchovině. Nejvyšším bodem okresu je Devět skal v nadmořské výšce 836 metrů. Územím protékají řeky Svratka, Bobrůvka a Oslava. Na území okresu se nachází CHKO Žďárské vrchy.