0

Pronájem ostatních nemovitostí Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Břeclav. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem parkovacího místa při ul. Brněská - Mikulov

Zařazení: pronájem garáže Břeclav, Mikulov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu nekryté parkovací stání na rohu ul.Brněnská a ul.Gagarinova - Mikulov. Celková plocha cca 18 m2, z toho šíře 2,7 m2, délka 6 m2 (pro osobní automobil, dodávku po dohodě). Bezproblémové parkování s pohodlným příjezdem. Možnost pronájmu...

Sleva 11%
900,- Kč
800,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Břeclav z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.