0

Pronájem pozemků Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Benešov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem samostatného komerčního areálu 18.000 m2, Divišov - D1 exit č. 41

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Benešov, Divišov

Plocha pozemku: 18000m2

Divišov - D1. Nabízíme v exkluzivním zastoupení majitele pronájem samostatného komerčního areálu o velikosti 18.000 m2, umístěného v jedinečné lokalitě u dálnice D1. - přímo na sjezdu z dálnice D1 exit č. 41 - viditelné z dálnice D1 - zpevněné plochy...

300 000,- Kč

Pronájem zahrady, 333 m², Benešov

Zařazení: pronájem pozemků zahrada Benešov

Plocha zahrady: 333m2

Nabízíme k pronájmu zahradu o celkové výměře 333 m² v obci Bedrč u Benešova. Pozemek je přístupný z obecní komunikace a má podlouhlý tvar, cca 50 x 7 metrů. Pozemek není oplocen, neslouží k výstavbě a nemá inženýrské sítě. Více informací u makléře.

Sleva 17%
3 000,- Kč
2 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Benešov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.