0

Pronájem pozemků Bruntál

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Bruntál. Celkem 5 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Bruntál odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (5)

Pronájem, Ostatní, Krnov, 2275 m²

Zařazení: pronájem pozemků Bruntál, Krnov

Plocha pozemku: 2275m2

Pronájem plochy 2275 m2 v Krnově na Albrechtické ulici, za ČSAD. Pozemek je oplocený. Využití neomezené.

5 100,- Kč

Pronájem, pozemek pro komerční výstavbu, Bruntál, 4000 m²

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Bruntál

Plocha pozemku: 4000m2

BEZ PROVIZE – možnost pronájmu výrobních nebo skladovacích prostor v Moravskoslezském kraji. Exkluzivně nabízíme k pronájmu zpevněné venkovní plochy, které jsou součásti industriálního Areálu Bruntál. Specifikace: • Venkovní plocha k pronájmu: 4.000...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem provozní plochy, Město Albrechtice, ul. L. Janáčka

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Bruntál, Město Albrechtice

Plocha pozemku: 800m2

Nabízíme k pronájmu možnost parkování pro nákladní auta v oploceném areálu. Areál je hlídán kamerovým systémem. Cena je za parkování po dobu jednoho měsíce o víkendech. Bližší informace v RK.

550,- Kč

Pronájem provozní plochy, Město Albrechtice, ul. L. Janáčka

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Bruntál, Město Albrechtice

Plocha pozemku: 800m2

Nabízíme k pronájmu možnost parkování pro nákladní auta v oploceném areálu. Areál je hlídán kamerovým systémem. Cena je za parkování po dobu jednoho měsíce. Je možnost využít parkování jen o víkendech, cena bude o polovinu nižší. Bližší informace v RK.

1 100,- Kč

Domy Svinaře

Zařazení: prodej developerské projekty Beroun, Svinaře

Nové rodinné domy Svinaře     POZOR FINANCOVÁNÍ S ÚROKEM 5,7% ČASOVĚ OMEZENÉ VOLEJTE! Okolo 30 km z Prahy, necelou půlhodinu jízdy, podle toho jakou zvolíte trasu, nebo máte k dispozici vlak a autobus. Svinaře jsou obsluhovány v rámci PID. V okolí...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Bruntál z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Bruntál leží v severozápadní části Moravskoslezského kraje. Na západě sousedí s Olomouckým krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. S rozlohou 1549 km2 je největším okresem kraje. Povrch je převážně pahorkatinný. Na západě zasahuje na území Hrubý Jeseník. Nejvyšší horou je Praděd s nadmořskou výškou 1491 metrů. Významné řeky okresu jsou Opava a Moravice. Na Moravici se nachází vodní nádrž Slezská Harta. Počet obyvatel v okrese je 98 tisíc a hustota zalidnění činí 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 68 obcí má 7 statut města. Sídlem okresu je město Bruntál.