0

Rekreační objekty chalupy, Blansko

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Blansko. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Blansko odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chalupy, 100 m², Svitávka, ul. U Koupaliště

Zařazení: prodej chalupy Blansko, Svitávka

Stav chalupy: dobrý

Nabízíme prodej chalupy 3+1, kdy zastavěná plocha činí 65 m². Chata stojí na vlastním pozemku (579 m²) a je napojena na vodovod i elektřinu (220/380V). Odpad je sveden do septiku. Chata je zděná s dřevěným podkrovím, kde jsou umístěny dva pokoje,...

3 190 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Blansko z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Pardubickým krajem a na západě s krajem Vysočinou. Povrch okresu je členitý. Charakterizují ho především vrchoviny. Jihovýchodní část patří k Drahanské vrchovině. Územím protéka směrem od severu k jihu řeka Svitava. Rozloha okresu je 862 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 107 tisíc a hustota osídlení byla 124 osob na km2. Okres se člení na 116 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Blansko. K významným historickým památkám patří zámeky v Blansku, Boskovicích, Kunštátě a Lysicích.