0

Rekreační objekty chalupy, Jihlava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Jihlava. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Jihlava odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej krásné chalupy, 736 m², Puklice u Jihlavy

Zařazení: prodej chalupy Jihlava, Puklice

Stav chalupy: dobrý

Hledáte rodinný dům v těsné blízkosti Jihlavy? Tak třeba právě tento je ten pravý. Představte si, krásný dům s okrasnou zahrádkou, kde trávíte chvíle plné rodinné pohody, kde můžete trávit s přáteli letní večery pod pergolou u grilu a kdyby se náhodou...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej chalupy, 260 m², Dudín

Zařazení: prodej chalupy Jihlava, Dudín

Stav chalupy: po rekonstrukci

Nabízíme k prodeji krásnou chalupu po kvalitní rekonstrukci, v obci Dudín u Jihlavy. Za 10 minut jste autem na D1, chalupu lze využívat k celoročnímu bydlení. Důkladná rekonstrukce proběhla jak se říká od podlahy, jsou zde opravené původní zdi, nové...

9 990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Jihlava z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jihlava se rozprostírá ve středu kraje Vysočina. Na jihu sousedí s Jihočeským krajem. Okres má rozlohu 1199 km2, počet obyvatel je asi 113 tisíc a na 1 km2 připadá 94 osob. Z celkového počtu 123 obcí má 5 obcí statut města. Sídlem je město Jihlava. Na území okresu se rozkládá Českomoravská a Javořická vrchovina. Okresem protéká řeka Jihlava.