0

Rekreační objekty chalupy, Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Litoměřice. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy, 80 m², Lkáň

Zařazení: prodej chalupy Litoměřice, Lkáň

Stav chalupy: dobrý

Hledáte ke koupi chalupu k rekreaci, nebo k trvalému bydlení a doposud se vám nepoštěstilo najít to pravé. Chalupa má svou historii jakožto i obec v níž se nachází. Nabízíme vám k uvážení útulnou chalupu s menší okrasnou zahrádkou v malebné obci Lkáň...

2 999 999,- Kč

Prodej chalupy, 2177 m², Hoštka

Zařazení: prodej chalupy Litoměřice, Hoštka

Stav chalupy: dobrý

V Malešově, v klidné části obce Hoštka, 20 km od Litoměřic, nabízíme k prodeji chalupu k rekreaci nebo k trvalému bydlení. Útulná chalupa s nádhernou okolní krajinou je napojena na veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do žumpy. Okna jsou dřevěná, špaletová....

4 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.