0

Rekreační objekty chalupy, Rychnov nad Kněžnou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Rychnov nad Kněžnou. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Rychnov nad Kněžnou odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chalupy v Českém Meziříčí, ul. Nad Dědinou

Zařazení: prodej chalupy Rychnov nad Kněžnou, České Meziříčí

Stav chalupy: po rekonstrukci

Prodej romantické chalupy v klidné části obce České Meziříčí, v dojezdové vzdálenosti 20 km od Hradce Králové, s krásným pozemkem 1005 m², vlastní studnou a výhledem na potok Dědina. Přední část po rozsáhlé rekonstrukci (okna, dveře, rozvody, vody, odpady,...

Sleva 6%
3 500 000,- Kč
3 299 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Rychnov nad Kněžnou z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Rychnov nad Kněžnou leží ve východní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihovýchodě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 982 km2. V roce 2010 zde žilo 79 tisíc obyvatel a hutota obyvatel byla pouhých 81 osob na km2. Okres se dělí na 80 obcí, z nich 9 má statut města. Jihozápadní část území má rovinný charakter a v severovýchodní části se nachází Orlické hory. Nejvýče položeným místem je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1115 metrů. Okresem protéká řeka Orlice s přítoky Divoká a Tichá Orlice.