0

Rekreační objekty chaty, Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Litoměřice. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 20 m², Třebívlice

Zařazení: prodej chaty Litoměřice, Třebívlice

Stav chaty: dobrý

Hledáte klidné místo kam můžete vyrazit na víkend nebo dovolenou z rušného města? Máme pro Vás skvělou nabídku příjemné chaty s pozemkem tak akorát velkým v chatové oblasti Skalice u Třebívlic. Chata leží téměř na okraji osady asi 50 m od hranice lesa....

2 100 000,- Kč

Prodej chaty v Třebenicích

Zařazení: prodej chaty Litoměřice, Třebenice

Stav chaty: dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej celoročně obyvatelné chaty s přilehlým ovocným sadem, stojící na vlastním pozemku o rozloze 1402 m2, v polabské oblasti. Chata má dispozici 2+1 se samostatnou splachovací toaletou. Na pozemku je 78 udržovaných...

5 000 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.