0

Rekreační objekty chaty, Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Trutnov. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 12 m², Úpice, ul. Zborovská

Zařazení: prodej chaty Trutnov, Úpice

Stav chaty: dobrý

Celodřevěná chatka s číslem evidenčním na okraji Úpice právě na prodej. Velký vlastní pozemek o rozloze 687 m2. Chata je napojena na elektrickou energii a veřejný vodovod. V chatce k dispozici WC s trativodem. K nemovitosti patří i dřevěná pergola...

610 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Trutnov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.