0

Ostatní nemovitosti Domažlice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Domažlice. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Domažlice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, chata, Úlice, 96 m²

Zařazení: prodej chaty Plzeň-sever, Úlice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Exkluzivně nabízíme chatu k celoročnímu využití v malebné obci Čerňovice, oblast Hracholusky, 20km od Plzně. Automobilem se dá dojet po nezpevněné komunikaci přímo k chatě. Nemovitost obklopují převážně borovicové lesy. Překrásný výhled z cca 30 metrové...

4 750 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Domažlice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Domažlice leží v jihozápadní části Plzeňského kraje. Je to pohraniční okres, který na západu sousedí s Německem. Jeho rozloha je 1123 km2. Počet obyvatel v okresu Domažlice je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 54 obyvatel na km2. Převážná část okresu má charakter pahorkatiny s nadmořskou výškou 450 metrů. Na jihozápadě se nachízí Všerubský průsmyyk, který odděluje Český les a Šumavu. V Českém lese je nejvyšší bod okresu Čerchov s nadmořskou výškou 1042 metrů. Okresem protéká řeka Radbuza s přítoky Černý potok a Zubřina. Vodstvo je dále zastoupeno rybníky. Největším z nich je Mazholezský rybník. Celkový počet obcí v okresu je 85 a z toho 8 má statut města. Sídlem je město Domažlice.