0

Ostatní nemovitosti garáže, Brno-venkov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Brno-venkov. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Brno-venkov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, garáž, 21 m², Holasice

Zařazení: prodej garáže Brno-venkov, Holasice

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej řadové garáže v Holasicích. Celková plocha 21 m2. Garáž stojí na pozemku stejného vlastníka. Do garáže je zavedena elektřina. Garáž je v dobrém stavu, není potřeba žádné úpravy.

Pronájem garáž Tišnov, okr. Brno - venkov

Zařazení: pronájem garáže Brno-venkov, Tišnov

Stav nemovitosti: dobrý

Pronajmeme garáž, Tišnov, okr. Brno - venkov. Jedná se o větší garáž, která je vhodná i na sklad, nejen na parkování automobilu a pod. Celková plocha asi 40 m2 ve středu města. Elektřina 220/380 V. Bez topení. Vrata na vjezd dodávky. Výška 2,6 m. Volná...

Prodej samostatné garáže Zbýšov u Rosic, u ulice čtvrť Padělky

Zařazení: prodej garáže Brno-venkov, Zbýšov

Stav nemovitosti: dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji garáž v městské části Zbýšov u Rosic, u ulice čtvrť Padělky, 500 metrů od ulice Sportovní. Garáž je samostaná, suchá o zastavěné ploše 21m². Garáž nemá připojení k elektřině. Garáž stojí na vlastním...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Brno-venkov se nachází ve střední až západní části Jihomoravského kraje a obklopuje město Brno. Na západě sousedí s krajem Vysočinou. Jižní část okresu leží v nížině a naopak sever je více hornatý. Na severovýchodě zasahuje na území okresu Drahanská vrchovina. Okresem protékají řeky Svitava, Svratka a Jihlava. Leží zde také jižní část CHKO Moravský kras, 9 přírodních parků a 50 maloplošných chráněných území. Rozloha okresu je 1499 km2, počet obyvatel byl v roce 2010 asi 203 tisíc a hustota zalidnění činila 135 osob na km2. Celkový počet obcí je 187 a z nich má statut města. Mezi historicky zajímavé památky patří klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova, klášter v Rajhradě u Brna a zámek v Židlochovicích.