0

Ostatní nemovitosti Vyškov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Vyškov. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Vyškov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, garáž, Vyškov, 18 m²

Zařazení: prodej garáže Vyškov

Stav nemovitosti: dobrý

Z pověření majitele nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví na ulici Sochorova, ve Vyškově. Pozemek pod garáží je ve vlastnictví majitele. Garáž má užitnou plochu 18 m2. Příjezd ke garáži je po zpevněné komunikaci z ulice Sochorova. Objekt...

550 000,- Kč

Pronájem, garáž, Vyškov, 18 m²

Zařazení: pronájem garáže Vyškov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v osobním vlastnictví na ulici Sochorova, ve Vyškově. Pozemek pod garáží je ve vlastnictví majitele. Garáž má užitnou plochu 18 m2. Příjezd ke garáži je po zpevněné komunikaci z ulice Sochorova. Objekt řadových garáží je poblíž...

1 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Vyškov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vyškov leží ve východní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí se Zlínským krajem a na severu s Olomouckým krajem. Rozloha okresu činí 876 km2. Povrch je poměrně členitý, a severozápadě leží Drahanská vrchovina a na jihu je Ždánický les. Nejvyšším bodem je vrch Kodál s nadmořskou výškou 600 metrů. Územím protéká řeka Litava s přítokem Rakovec. Počet obyvatel v okrese Vyškov je 89 tisíc a na 1 km2 připadá 102 obyvatel. Z celkového počtu 80 obcí má 5 obcí statut města. K historickým památkám okresu patří torzo rotundy v Pustiměři, zámek ve Vyškově, zámek v Račicích a zámek ve Slavkově u Brna.