0

Ostatní nemovitosti garáže, Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Pardubice. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, garáž, 18 m2, Pardubice

Zařazení: prodej garáže Pardubice-Doubravice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné řadové garáže v družstevním vlastnictví v Pardubicích - Doubravicích. Ve velmi dobrém stavu, zavedená elektřina. V blízkosti MHD. V případě více zájemců může realitní kancelář využít pro výběr kupujícího formu licitace. Cena uvedená v inzerci...

Prodej, garáž, Chvaletice, ul. V Telčicích

Zařazení: prodej garáže Pardubice, Chvaletice

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej řadové garáže s elektřinou ve Chvaleticích v lokalitě za benzinovou pumpou. Volná ihned. Pro více informací kontaktujte makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Pardubice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.