0

Ostatní nemovitosti garáže, Vysočina

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Vysočina. Celkem 4 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Vysočina odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Prodej garáže v Jihlavě, garáž Jihlava

Zařazení: prodej garáže Jihlava

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízím prodej garáže u ul. Evžena Rošického v Jihlavě. Výměra činní je 18m2. Je zde zavedena elektřina a garáž stojí na vlastním pozemku. V případě prohlídky mě kontaktujte.

Prodej, garáž, Jihlava, 20 m²

Zařazení: prodej garáže Jihlava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám prodej řadové garáže ve vyhledávané lokalitě na ul. Telečská. Zděná garáž o celkové výměře 18 m2 je v dobrém technickém stavu, s vlastním elektroměrem. Garáž je umístěna na pozemku města Jihlavy (roční nájem za užívání pozemku dle nájemní...

Koupim (si pronajmu) garáž v Moravských Budějovicích

Zařazení: prodej garáže Třebíč, Moravské Budějovice

Stav nemovitosti: dobrý

Koupím (popř. si pronajmu) garáž v Moravských Budějovicích - v severní části města, nejlépe v lokalitě Mexiko.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, garáž, Havlíčkův Brod, 14 m²

Zařazení: pronájem garáže Havlíčkův Brod

Stav nemovitosti: dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem garáže o velikosti 14m2. Garáž je bez elektřiny a nachází se v ulici Žižkova. Pro více informací mě kontaktujte.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Vysočina z celkového počtu 4.

Často hledané: