0

Ostatní nemovitosti Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Pelhřimov. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Chalupa 2+kk Kejžlice, 7 km Humpolec

Zařazení: prodej chalupy Pelhřimov, Kejžlice

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Chalupa 2+kk na vlastním pozemku 478 m2 na velmi hezkém a klidném místě u potoka, na půdě je možné vybudovat další obytné místnosti, k domu jsou dotaženy všechny ING sítě: obecní voda, kanalizace, elektřina a plyn (přípojka je přímo u domu), na střeše...

1 590 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.