0

Ostatní nemovitosti Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Klatovy. Celkem 4 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Samostatná zděná garáž Sušice, ul. Jana Jáši

Zařazení: prodej garáže Klatovy, Sušice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám ke koupi zděnou, samostatně stojící garáž v Sušici, v ulici Jana Jáši. Garáž stojí na vlastním pozemku (37 m2) a má i zajištěn přístup po vlastním pozemku. Volejte 602931158.

Prodej, historický objekt, Kašperské Hory, 310 m²

Zařazení: prodej historické objekty Klatovy, Kašperské Hory

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Exklusivně nabízíme prodej druhého nejstaršího domu č. p. 11, který patří k nejvýznamnějším památkám v Kašperských Horách a nachází se přímo v centru města pod hradem Kašperk. Hlavní vchod domu je z náměstí, dům má také zadní vchod (lze parkovat 2 vozidla)....

Pronájem garáže, Klatovy

Zařazení: pronájem garáže Klatovy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže v Klatovech, Plánická ulice.Plocha garáže je 20 m2. V garáži není elektřřina. Volná ihned.

Pronájem, garáž, 24 m², Klatovy

Zařazení: pronájem garáže Klatovy

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garáže v ulici Maškova v Klatovech. Garáž o výměře 24 m² je v udržovaném stavu a je zde zaveden elektrický proud. Nájemné se platí na rok dopředu ve výši 18.000,-Kč. Provize realitní kanceláře činí 18.000,-Kč + DPH. Volné ihned. Pro...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Klatovy z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.