0

Ostatní nemovitosti Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Praha-východ. Celkem 4 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Prodej rekreačního zděného domku ve Vlkančicích, rekreační domek Vlkančice

Zařazení: prodej chaty Vlkančice Vlkančice

Stav nemovitosti: dobrý

Rekreační, zděný domek ve Vlkančicích. Prodej rekreačního zděného domku 4kk ve Vlkančicích, v krásném prostředí a přírodě, v malé chatové osadě, s pěkným výhledem do okolní krajiny. Domek díky svému zařízení a celkově technickému zázemí je určen k celoročnímu...

Sleva 15%
1 950 000,- Kč
1 650 000,- Kč

Prodej chaty 33m2, pozemek 223m2 ,obec Březí, Praha - východ

Zařazení: prodej chaty Březí Březí

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nabízíme dřevěnou chatu 33m2 na vlastním pozemku o celkové výměře 223m2 v obci Březí u Říčan, okres Praha-východ. Dřevěná chata stojí na zděných základech a je do ní zavedena elektřina, voda zde není, WC suché. Jedná se o klidné místo na kraji lesa...

Sleva 8%
490 000,- Kč
450 000,- Kč

Prodej, garáž, Říčany, 16 m²

Zařazení: prodej garáže Říčany Říčany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme zděnou garáž o výměře 17 m2 v klidné části Říčan, ulice Poláčkova. Vlastnictví - SVJ. Garáž je součástí bytového třípatrového panelového domu. Typ jednotky - jednotka vymezená podle zákona o vlastnictví bytů...

Prodej garážového stání v Klecanech ulice V Honech.

Zařazení: prodej Klecany Klecany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garážového stání v Klecanech ulice V Honech. Jedná se o prodej garážového stání v Klecanech, projekt Astrapark. Výměra 16 m2.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.