0

Ostatní nemovitosti Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Mělník. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

pronájem garáže Kralupy nad Vlt.

Zařazení: pronájem garáže Mělník, Kralupy nad Vltavou

Stav nemovitosti: dobrý

kdykoli po domluvě Pronájem garáže v Kralupech nad Vlt. /23m2/, Chmelova ulice. Pronájem garáže je možný ihned. V případě Vašeho zájmu o prohlídku nebo pro více informací volejte makléřku.

Sleva 17%
3 000,- Kč
2 500,- Kč

GARÁŽ MĚLNÍK - Prodám zděnou řadovou GARÁŽ ve velmi dobrém stavu o podlahové ploše 18 m2

Zařazení: prodej garáže Mělník

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodám zděnou řadovou GARÁŽ ve velmi dobrém stavu o podlahové ploše 18 m2 . Garáž se nachází v Mělníce, ul . Mladoboleslavská (vedle STK Mělník a benzínové stanice Shell ). Výhodou je dobrá dostupnost - garáž je v 1. řadě , hned u silnice . V garáži...

485 000,- Kč

Budova k bydlení i podnikání, 1.050 m2, Dolany nad Vltavou

Zařazení: prodej ch nemovitostí Mělník, Dolany nad Vltavou

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Zajímavá investiční příležitost! Víceúčelová budova, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí, je vhodná k dostavbě půdních mezonetových bytů v patře a podnikání v přízemí. Budova stojí na pozemku o celkové výměře 1.321 m2, je připojena na obecní vodovod,...

16 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Mělník z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.