0

Prodej bytů 1+1, Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Opava. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 1+1, Opava, 36 m²

Zařazení: prodej bytů Opava-Kateřinky

Stav bytu: po rekonstrukci

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 s přísl. o podlahové ploše 36 m² ve 4. NP osmipatrového panelového domu s pěknou lodžii. Byt je po kompletní rekonstrukci, zděné jádro, nová koupelna, voda, elektřina,...

Prodej, byt 1+1, Opava, 37 m²

Zařazení: prodej bytů Opava-Kateřinky

Stav bytu: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví v Opavě, ul. Edv. Beneše. Celková podlahová plocha s příslušenstvím (bez balkonu, bez sklepa) má 35,57m². Jednotka se skládá z 1 pokoje, kuchyně, koupelny, WC, předsíně, komory, balkónu...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Opava z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.