0

Pronájem domů Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Jičín. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem rodinného domu 4+1, okr. Jičín, Staré Smrkovice

Zařazení: pronájem domů Jičín, Staré Smrkovice

Stav domu: před rekonstrukcí

Pronájem-prodej rodinného domu 4+1 o zastavěné ploše 140 m2 a hospodářskou budovou (garáží) o zastavěné ploše 35 m2. Dům v původním stavu určený ke kompletní rekonstrukci. K domu náleží velká a hezká zahrada. Prodej domu nabízíme formou splátek ve výši...

Rodinný dům Sedličky, okres Jičín

Zařazení: pronájem domů Jičín

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem rodinného domu, Sedličky, okres Jičín. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostornou,rodinnou vilu umístěnou v Sedličkách bezprostředně navazujících na město Jičín, dům je kompletně zařízený.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Jičín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jičín se rozprostírá na západě Královehradeckého kraje. Na severu sousedí s Libereckým krajem a na západě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 887 km2 a v roce 2010 zde žilo 80 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 90 obyvatel. Povrch je na jihu rovinný a na severu podhorský. Na severozápadě se nachází CHKO Český ráj. Vodstvo zde představují řeky Cidlina, Mrlina a Bystřice. Celkový počet obcí v okrese Jičín je 111 a 10 z nich má statut města.