0

Pronájem domů Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Louny. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům 5+kk, 218 m2, Lenešice

Zařazení: pronájem domů Louny, Lenešice

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem novostavby RD 5+kk se zahrádkou o celkové výměře 264 m2 v centru obce Lenešice. Před domem je malá předzahrádka, za domem je terasa s posezením a okrasná zahrádka. Dům je patrový, jsou zde 2 koupelny, kuchyně je vybavená linkou s vestavěnými...

Pronájem rodinného domu 4+1 s garáží, Louny

Zařazení: pronájem domů Louny

Stav domu: dobrý

Zprostředkujeme dlouhodobý pronájem rodinného domu 4+1+4 garáže, v klidné lokalitě města Loun. Zastavěná plocha rodinného domu je 60 m², obytná plocha 80 m2. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň - zhotovena...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Louny z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.