0

Pronájem domů Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Pelhřimov. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, rodinný dům se zahradou, Černovice, okr. Pelhřimov

Zařazení: pronájem domů Pelhřimov, Černovice

Stav domu: velmi dobrý

Hledáte k dlouhodobému pronájmu rodinný dům se zahradou ? Pak jste tu správně.Nabízíme Vám pěkný dům po renovaci interiéru k okamžitému nastěhování o dispozici 4+1 v Černovicích v okrese Pelhřimov. V přízemí domu je dispozice 3+1,koupelna, WC, komora...

Pronájem,okr.Pelhřimov

Zařazení: pronájem domů Pelhřimov, Žirov

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu k ubytování dělníků patro rodinného domu v obci Žirov, 10 km od Pelhřimova, směr Jihlava. Pronájem včetně vybavení a úklidu, k dispozici zahrada s altánem k posezení. Počet osob 7-9, v případě dohody i více. K dispozici ihned.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, rodinný dům, Čejov

Zařazení: pronájem domů Pelhřimov, Čejov

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu pro firemní pracovníky dům v obci Čejov vzdálené 3 km od Humpolce. V domě jsou dvě bytové jednotky se samostatnými kuchyněmi a sociálním zařízení. Kapacita ubytovacích míst je 8 - 10 osob. Součástí domu je garáž, kterou lze po domluvě...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.