0

Pronájem rodinné domy, Olomouc

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rodinné domy, Olomouc. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem rodinné domy a lokalitě Olomouc odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud jste se rozhodli pro koupi rodinného domu, jste na správném místě. V naší nabídce je velmi mnoho rodinných domů, často se jedná o domy se zahradou. Rodinné domy v nabídce jsou ve všech lokalitách České republicky a jsou jak ve městech tak na vesnicích. Mnoho s těchto domů je po rekonstrukci nebo se jedná přímo o novostavby. Často vyhledávané jsou rodinné domy na vesnicích, kde poskytují dostatek soukromí a klidu pro celou rodiny. Pokud nehledáte koupi, můžete si v naší nabídce vybrat i mezi rodinnými domy k pronájmu.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, rodinný dům 3+1, 100 m2, Křelov

Zařazení: pronájem rodinné domy Olomouc, Křelov-Břuchotín

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem rodinného domu 3+1 o ploše 100 m2. Kuchyň: sporák, lednice. Koupelna: vana, umyvadlo, wc. Topení: plynový kotel s rozvodem do ÚT. Byt se pronajímá zařízený. Majitel preferuje bezdětný pracující pár. Více informací u makléře RK.

Pronájem rodinného domu 55 m2 Peřinova, Olomouc Černovír

Zařazení: pronájem rodinné domy Olomouc, Černovír

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem v mobilním domě Mobilhause v Olomouci - Černovír, dispozičně 3+1, už. plocha 55m2. Mobilní dům je kompletně vybavený - kuchyňská linka, elektrický sporák, sprchový kout, samostatné wc. V obývacím pokoji nábytek, sedačka, v ložnici válendy,...

Pronájem rodinného domku 2+1, 65m² v obci Vilémov, okr. Olomouc

Zařazení: pronájem rodinné domy Olomouc, Vilémov

Stav domu: dobrý

Nabízíme pronájem rodinného domu 2+1 v obci Vilémov, okr. Olomouc. Obývací pokoj má výměru 37 m², druhý pokoj 18 m², kuchyně cca 10 m², dále samostatná koupelna a WC. Dům je nezařízený. Voda je obecní, kanalizace obecní, vytápění ústředním topením -kotel...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rodinné domy a lokalitě Olomouc z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Olomouc leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Zaujímá rozlohu 1620 km2 a je tak největším okresem kraje. Převážná část území leží v nížině. Na severovýchodě zasahuje na území Nízký Jeseník a na východě leží Odérské vrchy. Nejvýše položeným bodem je Fidlův kopec s nadmořskou výškou 680 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bystřice, Oskava a nachází se zde CHKO Litovelské Pomoraví. Na Olomoucku žije přes 230 tisíc obyvatel s hustota zalidnění činí 141 obyvatel na km2. Okres je tvořen 96 obcemi (6 měst, 3 městysy). Sídlem okresu je město Olomouc. K významným památkám patří Přemyslovský palác, Arcibiskupský palác a chrám svatého Mořice.