0

Pronájem domů Teplice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Teplice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Teplice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem rodinného domu, 150 m², Proboštov - Meziškolská

Zařazení: pronájem domů Teplice, Proboštov

Stav domu: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme do pronájmu rodinný dům v Proboštově. Dům, který prošel nákladnou rekonstrukcí se nachází v ulici Meziškolská a jeho obytná plocha je 120m². V přízemí domu se nachází prostorná koupelna s vanou a umyvadlem a...

Rodinný dům 2+1, ul. Lesní stezka, Domaslavice

Zařazení: pronájem domů Teplice, Háj u Duchcova

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem rodinného domu v klidné části. Nabízíme k pronájmu luxusní rodinný dům o dispozici 2+1 se zahradou, venkovní sprchou a posezením. V 1. NP se nachází: obývací pokoj, koupelna s toaletou a ložnice. Ve 2. NP se nachází: jedna velká místnost....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Teplice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Teplice leží na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha je 469 km2. Povrch okresu je velmi členitý. Na severu se nachází Krušné hory a na jihovýchodě je České středohoří. Nejvyšším bodem je Pramenáč s nadmořskou výškou 909 metrů. Okresem protéká řeka Bílina. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 130 tisíc. Hustota populace činila 285 obyvatel na km2. Okres se skládá z 34 obcí, z nichž 8 má statut města. Sídlem je město Teplice.