0

Developerské projekty Prachatice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Developerské projekty Prachatice. Celkem 1 nabídek v kategorii Developerské projekty a lokalitě Prachatice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

NOVÉ LUXUSNĚ VYBAVENÉ APARTMÁNY V CENTRU KVILDY - NÁRODNÍ PARK ŠUMAVA

Zařazení: developerské projekty Prachatice, Kvilda

Motto: vyberte si z osmi stylových apartmánů v Rezidenci Šumava Inn Kvilda...Investice, kterou zhodnocuje čas. Lokalita: Kvilda - nejvýše položená horské středisko v Čechách (1.056 m n.m.) - nabízí celoročně nepřeberné možnosti. V létě turistiku v...

8 262 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Developerské projekty a lokalitě Prachatice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prachatice leží v jihozápadní části Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem, na jihozápadě s Německem a na severozápadě s Plzeňským krajem. Hranice s Německem je tvořena hřebeny Šumavy. Velká část okresu je tvořena podhorskou vrchovinou a vyznačuje se nadmořskou výškou v rozmezí 600-800 metrů. Na západě okresu pramení řeka Vltava a na jihu se nachází Národní park Šumava. Rozloha okresu je 1375 km2 a žije zde 52 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva dosahuje pouze 37 obyvatel na km2. Z 65 obcí v okresu Prachatice má 6 přidělen statut města.