0

Ostatní nemovitosti garáže, Brno-venkov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Brno-venkov. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Brno-venkov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, garáž, Zastávka, 15 m²

Zařazení: prodej garáže Brno-venkov, Zastávka

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízíme k prodeji řadovou garáž v obci Zastávka, okr. Brno-venkov, ulice Havířská. Garáž je součástí pozemku v osobním vlastnictví o výměře 18m2. Přístup k ní je po obecní komunikaci a nachází se v zastavěné části obce poblíž bytových domů,...

578 650,- Kč

Prodej garáže 18 m2 Olbrachtova, Tišnov

Zařazení: prodej garáže Brno-venkov, Tišnov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji praktickou garáž o rozměrech 3x6 m. K dispozici je montážní jáma, která novému majiteli usnadní opravu automobilu a umožní výkon dalších technických úkolů. Garáž vhodná jako dílna, sklad, nebo pohodlné parkování pro vaše vozidlo, především...

499 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Brno-venkov se nachází ve střední až západní části Jihomoravského kraje a obklopuje město Brno. Na západě sousedí s krajem Vysočinou. Jižní část okresu leží v nížině a naopak sever je více hornatý. Na severovýchodě zasahuje na území okresu Drahanská vrchovina. Okresem protékají řeky Svitava, Svratka a Jihlava. Leží zde také jižní část CHKO Moravský kras, 9 přírodních parků a 50 maloplošných chráněných území. Rozloha okresu je 1499 km2, počet obyvatel byl v roce 2010 asi 203 tisíc a hustota zalidnění činila 135 osob na km2. Celkový počet obcí je 187 a z nich má statut města. Mezi historicky zajímavé památky patří klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova, klášter v Rajhradě u Brna a zámek v Židlochovicích.