0

Ostatní nemovitosti garáže, Hodonín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Hodonín. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Hodonín odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej vinného sklepu Milotice - Šidleny 82 m2 , Vinný sklep Milotice - Šidleny

Zařazení: prodej garáže Hodonín, Milotice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme vinný sklep v žádané lokalitě Milotice - Šidleny o výměřě 82m2. Příjezd ke sklepu je po zpevněné obecní komunikaci. Objekt je napojen na elektriku a obecní vodu. Sklep je v dobrém udržovaném stavu a je postaven...

Sleva 8%
2 490 000,- Kč
2 285 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Hodonín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Hodonín se nachází v jihovýchodní části Jihomoravského kraje při hranici se Slovenskou republikou. Na východě sousedí se Zlínským krajem. Území okresu má rozlohu 1099 km2. Na severu zasahuje na území Ždánický les a Chřiby. Střed je rovinatý a na východě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšší místo leží u hranic se Slovenskem a jeho nadmořská výška je 842 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Velička a řeka Kyjovka. V roce 2010 měl okres 156 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činila 141 osob na km2. Okres se skládá z 81 obcí a z nich má 8 statut města. Sídlem je město Hodonín. K historicky zajímavým památkám patří templářská tvrz v Čejkovicích, zámek v Kyjově, zámek v Miloticích a církevní stavby ve Veselí na Moravě.