0

Ostatní nemovitosti garáže, Liberec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Liberec. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Liberec odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Garáž v Liberci v Pilínkově

Zařazení: prodej garáže Liberec-Liberec (nečleněné město)

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Společnost 100% Makléř s.r.o. vám v inzertní spolupráci s Reality ProRadost nabízí možnost koupě garáže o zastavěné ploše 20m2 ve velmi dobrém stavu v Liberci v Pilínkově. Garáž je v osobním vlastnictví, přístup k ní po obecní komunikaci. V garáží zaveden...

Sleva 16%
630 000,- Kč
530 000,- Kč

Prodej, garáž, Liberec, 47 m²

Zařazení: prodej garáže Liberec-Liberec XXV-Vesec

Stav nemovitosti: dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej prostorné garáže s dílnou v části obce Vesec v obci Liberec. Objekt se nachází v ulici Slovanská. Dispozice objektu garáž a za ní se nachází dílna. Oba prostory jsou propojeny průchodem, z dílny výstup na pozemek...

1 250 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Liberec z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres liberec se nachází v Libereckém kraji. Na jihu sousedí se Středočeským krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Jeho rozloha je 989 km2. V roce 2010 byl počet obyvatel 170 tisíc a hustota populace činila 172 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na území okresu se nachází Lužické a Jizerské hory. Nejvýše položeným místem je hora Smrk s nadmořskou výškou 1124 metrů. Okresem protékají řeky Jizera, Smědá a Nisa. Okres obsahuje 59 obcí, z toho má 11 statut města. Sídlem je město Liberec.