0

Ostatní nemovitosti garáže, Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Mělník. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

pronájem garáže Kralupy nad Vlt.

Zařazení: pronájem garáže Mělník, Kralupy nad Vltavou

Stav nemovitosti: dobrý

kdykoli po domluvě Pronájem garáže v Kralupech nad Vlt. /23m2/, Chmelova ulice. Pronájem garáže je možný ihned. V případě Vašeho zájmu o prohlídku nebo pro více informací volejte makléřku.

Sleva 17%
3 000,- Kč
2 500,- Kč

Pronájem garáže v Kralupech nad Vlt. - Lobeček

Zařazení: pronájem garáže Mělník, Lobeček

Stav nemovitosti: dobrý

kdykoli po domluvě Pronájem garáže v Kralupech nad Vlt., Krakovská ulice. Pronájem garáže je možný ihned. V případě Vašeho zájmu o prohlídku nebo pro více informací volejte makléřku.

2 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Mělník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.